SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servis

Her zaman teknolojik ürünlerin yararlı taraflarıyla ilgilensek de zararlı yönlerini de bilip önlem almamız bizlere birçok fayda sağlar. Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik servisi bakımı düzenli yapılan cihazların hayatımıza konfor sağlamsı dışında faydaları yok gibi olsa da doğru kullanımda ciddi faydaları olduğunu belirtmektedir. Özellikle ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker ve solunum rahatsızlığı olanlara hekim tarafından tavsiye edilen bir durumdur. Klimalar özellikle ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında klimaların daha faydalı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak yararlı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik servis olarak yaptığımız araştırmalarda bakımı yapılan bir klimanın daha düzenli çalıştığı, kolay kolay arıza çıkarmadığını, uzun ömürlü ve veriminin daha yüksek olduğunu gördük. Ayrıca enerji tasarrufunda %40lara varan bir fayda sağladığını vurgulamak isteriz.

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servis olarak ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz tüm ürünlere orijinal ve kalitelidir.

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusu ile ilgili her zaman arayabilirisiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28