Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Şile Daikin Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28

Şile Daikin Klima Bakım Servisi

Şile Daikin Klima müşterilerine en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.Şile Daikin Klima gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği üst düzeye çıkarmıştır. Hassas ve modern klima servis teknolojisi, bakım-arıza-montajı süreci üzerindeki amaç, hızlı, yüksek kaliteli ve garantili hizmetimizin teminatıdır.

Klimalar tek iç ve tek harici üniteden oluştuğundan kullanmakta olduğunuz klimaların önünde mobilya ya da perde olmaması, hava çıkışlarını kapatılmaması durumundan önemli meydana geldiği benzeri harici üniteyi de güneşten, tozdan ve sineklerden korumanız gerekir. Bunun amaçla güneş görmeyecek ve modeline göre dik veya yatay bir yere monte edilmesi ve üst kısmına sineklik benzeri bir cisim geçirilmesi önemlidir.

Bunun yanında klimalarınızın toz toplayıcı filtrelerinin itinalı olarak temizlenmesi de önemlidir. Tersi halde bu filtrelerde biriken tozlar sebebiyle hem daha çok enerji harcamanız gerekecek hem de burada biriken tozlar içinde bulunan bakteriler de bilhassa üst solunum yolu hastalıklarına ne sebeple olacaktır.

Bu konuda sıhhatiniz bakımından zarar veren olabilecek haber de bilhassa yazın klimaların istikametini doğru tam yattığınız yere gerçek ayarlamanızdan kaynaklanmaktadır. Bu biçimde adale tutulmaları oluşabileceği benzeri yaz ortasında Grip olmanız da söz konusudur.

Sadece gece uyurken değil gün içerisinde de klimanın üfleme yönünde bulunmanız ve burada fazla vakit geçirmeniz de hastalanmanıza neden olabileceğinden unutmamanız gerekmektedir.

Şile Daikin Klima Klima Servisi sizlere teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

 İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28