Şile Mitsubishi Klima Teknik Servis

Uzun yıllar Şile sakinlerinin klima ve havalandırma sistemlerinin bakım ve teknik arıza ile ilgili tüm sorunlarında yanlarında olduk. Sizlere yılların verdiği tecrübesi teknolojinin bize sunmuş olduğu olanaklarla kapınız çaldık. Bizlere duymuş olduğunuz güvenden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Şile Mitsubishi Klima Teknik Servis olarak sizlere klima bakımının önemini tekrar vurgulamak isteriz. Periyodik olarak Bakımı yapılmayan klimalar insan sağlığını olumsuz etkilemektedir.

Bakımı yapılmayan filtreler ideal bir filtreleme yapamadığından iç hava kalitesi düşer. Buna hasta bina sendromu adı verilmektedir. Hasta bina sendromu olumsuz sonuçlar doğurabilir. Kimyasal temizleyici ve dezenfektanla yapılan genel bakımlar bu durumun engellenmesine yardımcı olur. Alerjik ve lejonel  gibi hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Şile Mitsubishi Klima Teknik Servis siz klima kullanıcılarının periyodik bakımını yapar ve sizlere daha sağlıklı nefes almak kalır.

Mitsubishi ev tipi klima Modelleri

Standart            SRK 28 HG-S
Standart            SRK 40 HG-S
Standart            SRK 56 HE-S1
Standart            SRK 71 HE-S1
İnverter Duvar Tipi    SRK 25 ZMP-S1
İnverter Duvar Tipi    SRK 35 ZMP-S1
İnverter Duvar Tipi    SRK 45 ZMP-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 25 ZJ-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 35 ZJ-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 50 ZM-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 20 ZJX-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 25 ZJX-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 35 ZJX-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 50 ZJX-S1
İnverter Duvar Tipi    SRK 63 ZR-S
İnverter Duvar Tipi    SRK 71 ZR-S

 

Şile Mitsubishi Klima Teknik Servis olarak klima sistemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler;  Klima genel bakımı, Klima montajı ve demontaj, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir. Klimanızda yapılan tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimlerinde garanti altındasınız. Kaliteli ve orijinal parça kullanmaktayız. Değişen aksamlar olursa onlarda orijinal parça kullanıyoruz. Değişen parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124