Şile Siemens Klima

Şile Siemens Klima Teknik Servis

Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem toplama özelliğinden dolayı çok daha fazla ferahlık vermektedir. İklimlendirme cihazları soğutucu olarak kullanıldığında genellikle sistem tarafından işlenen havanın nemini azaltır. Klimanız evaporator boruları işlenen havadan aldığı su buharını yoğunlaştırır. Suyu bir kanala gönderir ve su buharını soğutulan alandan alarak, bağıl nemi düşürür. Zaman içerisinde bu işlemi yapan cihazınız bakıma ihtiyaç duyar. Şile Siemens Klima Teknik Servis sizlere cihazınızın periyodik bakımlarını ve onarım hizmetini sunmaktadır.

Şile Siemens Klima Teknik Servis olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde işçilik ve parça değişimler 1 yıl garantimiz altındadır.

Şile Siemens Klima Teknik Servis sizlere mobil ağ sistem ile bekletmeden ve yerinde 7/24 hizmet vermeye hazırdır.

Şile Siemens Klima Teknik Servis olarak evinize,  ofisinize, marketinizde veya işyerinize taktırdığınız klimalarda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamak istiyoruz. Öncelikle Cihazı taktırmak istediğiniz alanın metre karesine pencere yanını ya da kapı yanına taktırmak istediğiniz şekle göre klimanızı belirlemelisiniz. 7.000 Btu/h. – 24.000 Btu/h. arasında soğutma-ısıtma kapasitesine sahip olan klimalar genellikle konutlarda ve küçük ofislerde tercih edilirler. 24.000 Btu/h. ile 60.000 Btu/h. arası ticari tip uygulamalar için (mağaza, büyük ofis, cafe vb.) kapasiteleri de mevcuttur. Klimalarda Btu klimanızın bir saatte ortamdan taşıdığı ısı miktarını belirtmek için kullanılır. Klimalarda BTU değeri arttıkça klima maliyeti de artmaktadır

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28