SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Soğanlık Toshiba Klima Teknik Servis

Soğanlık Toshiba Klima Teknik Servis siz Soğanlık Sakinlerine 20 yıl gibi uzun bir zamandır sizlere iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde bakım, onarım, arıza belirlenmesi, gaz dolum, gaz şarj, klima kart tamiri veya değişimi, Klima montaj, takma sökme gibi hizmetleri sunmaktadır.

Teknolojiyle beraber çoğu şey değişmiştir. Fakat elimizde olanı son ana kadar kullanmak akılcı bir çözümdür çoğu kez. Bu nedenle Soğanlık Toshiba Klima Teknik Servis sizin şu anda kullanmakta olduğunuz klimanızda yapılan onarım hizmetlerinde işçilikte dahil 1 yıl garanti kapsamında sizlere vermektedir.

Soğanlık Toshiba Klima Teknik Servis sizin kullandığı klimaların hava Filtrelerinin nasıl ve ne biçimde olduğunu şu şekilde belirtmektedir.

Mevcut ortak filtre seçenekleri vardır:

  • Tek kullanımlık filtreler: Bu filtreler biraz pahalı ve aynı zamanda sadece büyük toz partiküllerini engellemek için tasarlanmıştır. Çok az etkileri vardır. Ancak, bu tür filtrelerden polen ve küf gibi küçük parçacıkları filtrenizden doğrudan geçirebilir.
  • Yıkanabilir “elektrostatik” filtrelerin toz, kir ve diğer maddeleri çeken bir statik özelliği vardır. Bu filtreler daha etkili yalnız yine de küçük parçacıkları bloke eder.
  • Fileli “alerji” filtreler tuzak için çok yoğun örgü malzeme kullanımlı ve polen gibi büyük alerjenleri ortadan kaldırır. Bu tür filtreler 35 ila% 50 verimlidir.
  • Elektronik hava temizleyicileri küçük parçacıkların% 94 oranında yararlıdır ve havadaki virüslerin % 80 kadar etkilidir. Polen ve küf sporları yok eden partikülleri bir iyonize elektrik alanı oluşturarak yok eder.
  • HEPA fırın filtreleri “altın standart” dir. Bu filtreler temiz hava sağlamakta hayati önemi olduğu için genellikle üretim hanelerde, hastaneler ve elektronik gibi ticari uygulamalarda kullanılır.

HVAC sistemi için doğru klima filtresi öğrenmek için Soğanlık Toshiba Klima Teknik Servis arayın.

Gelin sizde müşterimiz olup makul fiyatlarımızdan yararlanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28