Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik servisi sizlere pandemide de destek vermeye devam ediyor. Pandemide en dikkat edilmesi gereken ortam havalandırmasıdır. ayrıca bu dönemde genellikle ihmal ettiğimiz filtre temizliğine daha çok önem vermeliyiz.

Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel ekibiyle sizlere Sultanbeyli Bosch Klima Teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Modern yaşamın ve teknolojinin sunmuş olduğu kolaylıklardan biri olarak karşımıza çıkan klimalar hem bir soğutma hem bir de ısıtma ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri durumundan kadar ek olarak temiz bir kullanım sunması durumundan da tercih edilmektedir.

Çoğumuz klima almadan önce Klima İle İlgili tavsiyeler almamıza ek olarak gerçek seçimler yapabilmeniz bakımından meydana geldiği kadar klimaların ek olarak randımanlı biçimde kullanılabilmesi ve uzunca süreli kullanım sunabilmesi durumundan da önemlidir.

Klimalar elektrikle çalışan cihazlar olduğundan ötürü klima alacağınız zaman alacağınız klimanın cereyan tesisatınızı çökertmeyecek özelliklere sahip olması gerektiğine dikkat etmek lazım.

Bilindiği gibi ülkemizde eskiyen binaların cereyan tesisatlarında özellikle birçok elektrikli aletin aynı anda çalıştırılması halinde sorun yarattığı ve şartel atması problemi ile karşılaşılmasına hatta sigorta yanmalarına kadar giden sonuçlara neden olabilir.

Elektrik kapasitenizin klima kullanımı amaçlı uyumlu olması çok önemlidir. Klima ile ilgili tavsiyeler verirken bahsedilmesi gerekli olan konulardan biri de klimanın nereye monte edileceği konusudur. Bilindiği üzere klimalar bir iç bir de harici üniteden oluşmaktadır. İçeride yer alan kısımla dışarıda yer alan bölümün arka arkaya gelmesi gerekir. Bu yüzde arada yer alan odalara klima takılırken dışarıya bakmayan bir odaya klima takılmaması ile ilgili temkinli olunması gerekmektedir. Tabiki bütün binaya tesir edebilecek tipteki klimalar aldığınız zaman bu biçimde bir sorun meydana çıkmayacaktır. Fakat yalnızca bir oda amaçlı kullanılan split klimalarda iç ve harici ünitelerin konumlandırılacağı yer önem taşımaktadır.

Bakımını yaptığımız klima markalarımızın sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Klima, Arçelik, Beko, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba

Referanslarımız

Pandemi sürecinde klima kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için  https://ailevecalisma.gov.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Detaylı bilgi almak için

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28