Sultanbeyli Mitsubishi Klima Teknik Servis

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Teknik Servis siz Sultanbeyli sakinlerine iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde 20 yıllık iş tecrübesiyle sizlere hizmet sunmaktadır. Klima bakımında uzmanların yılda 2 kez periyodik bakım yapılmasını tavsiye ettiğini unutmamak gereklidir.

Klima Teknik Servis olarak klima periyodik bakım ve onarım hizmeti, klima kart tamiri veya değişimi, arız belirlenmesi, gaz kaçağı belirlenmesi, gaz dolum ve gaz şarj hizmeti, gibi klima konusu ile ilgili çoğu hizmeti sizlere vermekteyiz.

Sultanbeyli Mitsubishi Teknik Servis cihazınızın hava filtresini temizlemek için yapılası gerekli olanları şu şekilde sıralamıştır;

1-Öncelikle ön paneldeki hava filtresini çıkarıp ılık bir su ile muslukta temizleyici bir madde kullanmadan temizlenmesini önerir.

2- Güneş görmeyen bir yerde kurumasını sağlayın bir bezle kurulamayın.

3-Hava filtresini takmadan cihazınızı çalıştırmayın.

Not: Eğer hava filtreniz içerisinde fazla toz barındırmıyorsa elektrikli süpürge sayesinde temizleye bilirsiniz.

Akyol klima siz Sultanbeyli sakinlerine mobil ağ sistemiyle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sultanbeyli Mitsubishi Klima Özel Servis olarak sizlere vermiş olduğumuz bütün hizmetlerde işçilik ve parça değişiminde 1 yıl garantisi sunmaktayız. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız.

Daha Fazla Bilgi için Sultanbeyli Mitsubishi Klima Teknik Servisimizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28