Ümraniye Mitsubishi Klima teknik Servisi

Firmamız Ümraniye semtinde 20 yılı aşkın süredir ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerin de bakım onarım hizmeti vermektedir. Ümraniye Mitsubishi Klima Teknik Servis olarak klima sistemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler;  Klima genel bakımı, Klima montajı ve demontaj, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir. Klimanızda yapmış olduğumuz tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi garantisi veriyoruz. Kullanmakta olduğumuz tüm malzemelerin kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Her zaman orijinal parça kullanıyoruz.

Sizlere Ümraniye Mitsubishi Klima Teknik Servis olarak mobil ağ yardımıyla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Sizlere söz vermiş olduğumuz gün ve saatte zilinizi çalmaktayız.

Ümraniye Mitsubishi Klima Teknik Servisi Genel bakımında yapmış olduğu işler sırasıyla şöyledir?

Elektrik tesisatı kontrol edilir, Kondenser ve Evaparatör klima temizleme ilacı ile temizlenir, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü yapılır, R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değeri kontrol edilir, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Eksik ise gaz ilavesi, Hava filtrelerinin temizliği gibi işlemleri yapmaktayız.

Daha fazla bilgi için Akyol Klima Teknik servisimizle kontak kurunuz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124