Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis

Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem toplama özelliğinden dolayı çok daha fazla ferahlık vermektedir. İklimlendirme cihazları soğutucu olarak kullanıldığında genellikle sistem tarafından işlenen havanın nemini azaltır. Klimanız evaporator boruları işlenen havadan aldığı su buharını yoğunlaştırır. Suyu bir kanala gönderir ve su buharını soğutulan alandan alarak, bağıl nemi düşürür. Zaman içerisinde bu işlemi yapan cihazınız bakıma ihtiyaç duyar. Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis sizlere cihazınızın periyodik bakımlarını ve onarım hizmetini sunmaktadır.

Siemens Klima Teknik Servis olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde işçilik ve parça değişimler 1 yıl garantimiz altındadır.

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis sizlere mobil ağ sistem ile bekletmeden ve yerinde 7/24 hizmet vermeye hazırdır.

Akyol Klima olarak cihazınızın hava fitlersini sık sık temizlemek gerektiğini ve mevsim dönüşlerinde genel bir temizlik yapılması gerektiğini belirtmektedir.  Her 6 ayda bir Siemens marka klimanızın bakımını yaptırmalısınız.

Akyol Klima, Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis verdiği hizmetler; Klima bakım ve onarım, montaj, filtre değişim ve temizliği, arıza tespiti, klima kart tamiri ya da değişimi hizmetleri sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28