Anasayfa » Ünalan Beko Klima Servis

Ünalan Beko Klima Servis

by admin
Ünalan Beko Klima

Ünalan Beko Klima Teknik Servis

İklimlendirme ve havalandırma sistemi cihazların bakımı sağlığımız açısından çok önemlidir. Birçok hastalıklardan korunmak için belirli aralıklarla cihazımıza bakım yaptırmalıyız. Ünalan Beko Klima Teknik Servis ile bakımı yapılan klimanız da kötü koku, polen ve bakterilerin arınmasıyla daha temiz hava soluma imkânı elde edersiniz.

Ünalan Beko Klima Teknik Servis olarak sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakımının sağlık açısından neden önemli olduğunu şöyle açıklayabiliriz. Kullanmakta olduğunuz ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi birçok maddeyi filtre ederek toplar. Cihazınızın hava filtresi sizlerin görmediği bu sağlığa zararlı olan cisimleri kendi bünyelerine hapsederler. Bunlar zamanla cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar.

Ünalan Beko Klima Teknik Servis düzenli olarak bakımı yapılan klimaları şöyle anlatmaktadır;
• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Ünalan Beko Klima Teknik Servis sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerde işçilik ve parça değişiminde 1 yıl garantisi sunmaktadır. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

You may also like