Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Ünalan Daikin Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28

Ünalan Daikin Klima Teknik Servisi

Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem toplama özelliğinden dolayı çok daha fazla ferahlık vermektedir. İklimlendirme cihazları soğutucu olarak kullanıldığında genellikle sistem tarafından işlenen havanın nemini azaltır. Klimanız evaporator boruları işlenen havadan aldığı su buharını yoğunlaştırır. Suyu bir kanala gönderir ve su buharını soğutulan alandan alarak, bağıl nemi düşürür. Zaman içerisinde bu işlemi yapan cihazınız bakıma ihtiyaç duyar. Ünalan Daikin Klima Teknik Servis sizlere cihazınızın periyodik bakımlarını ve onarım hizmetini sunmaktadır.

Pek çok birey evine ya da ofisine klima alırken yanlış tercihler yaptığından ötürü klimalardan talep ettikleri benzeri dik performansta randıman alma dair sorun yaşayabilmektedir. Genel olarak klima seçerken dikkat edilmesi gerekenler göz ardı edildiğinde uyumlu olmayan klima alımları memnuniyetsiz kullanımlara ne sebeple olabilir. Bu yüzden klima alırken montaj edilmesinden servis hizmetlerine civarı birçok hususa dikkat etmek gerekiyor.

İlk olarak dikkat etmeniz gerekli olan husus cihazınızın gerçek yere monte edilmesi gerektiğidir. Yanlış yere monte edilmiş meydana gelen ya da kapasitesinden daha küçük alanlarda kullanılan cihazların sıhhatiniz üstünde negatif etki yaratabilmesi mevzubahis olduğundan ötürü bu konulara bununla birlikte dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yüzden keşif ve montaj işlemlerinin uzman bireyler aracılığıyla inşa edilmesi kocaman bir öneme sahiptir. Bunun amaçlı de satın alma gerçekleştireceğiniz şirketlerin sizlere emin servis hizmeti vermeleri çok önemlidir. Bizzat içerisinde servis personeli mevcut olmayan firmalar cihazınızın monte edilirken oluşabilecek hatalarından ötürü mesuliyet onay etmeyeceğinden ötürü bu konuya önem vermeniz gerekir. Bununla Birlikte sizlere en az 2 sene ürün garantisi vermesi ve 10 sene yedek parça tedarik etme dair dayanak olması da çok önemlidir.

Ünalan Daikin Klima  Servisi sizlere teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28