Üsküdar Siemens Klima

Üsküdar Siemens Klima Teknik Servis

Yaz sıcaklarının artmasıyla birlikte klima kullanımı da artmaktadır. Fakat ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerini ne kadar doğru kullanıyoruz.Üsküdar Siemens Klima Teknik Servis olarak ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin yanlış kullanımı hakkında bazı konularda daha dikkatli olunması gerektiğini vurgulamak istiyoruz. Yanlış kullanılan klimalar sağlığımızı olumsuz etkiler.

Kısaca

Klima bakımları insan sıhhati amaçlı mühimdir .Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar,parteküller klima önünde yer alan filtrelerden geçerek, her geçen gün evaparatör / kondenser (iç ünite) üst kısmına yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzunca zaman kaldığındada lajyoner rahatsızlığı olarak malum bakterinin meydana gelmesi amaçlı en uyumlu tabanı hazırlar.Bu rahatsızlık yüksek ateş ile ölümcül neticelere ne sebeple olabilir . Eğer peryodik bakımları yapılması halinde  bu durumun önüne geçilmekte ve cihaz performansı doğruca etkilenmektedir.Hijyenik açıdan hem bir de cihazınızın ömrünün uzunca olması tarafından özel kimyasallar  ilaçları ile firmamızca yapılmaktadır. Itinalı bir biçimde senede bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi amaçlı yüksek önlem alınmış olur. Cihazınızın tam randımanlı çalışması amaçlı periyodik bakımlarının yapılması gerekir, tersi durumda;

Oluşabilecek Problemler

  •  Performansı düşer.
  • Enerji sarfiyatı %40 artar.
  • Güzel olmayan kokular olarak algıladığınız mitelar yani ölü bakterileri içimize alırız .
  • Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü kısa sürede biter. Az vadede maliyetlerin artmasına ne sebeple olur .
  • Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur.Fibromiyalji, başı ağrısı,sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, surat felci, alerji ve lejyoner benzeri hastalıklara ne sebeple olur .
  • Drenaj sisteminde meydana gelen tıkanmalar su sızıntılarına ne sebeple olur . Masraflı tadilatlara sokak açar .
  • Cereyan tesisatında oluşacak oksitlenmeler ek olarak kocaman arızalara ne sebeple olur .

Bunlardan başlıcalar; Üst solunum yolları hastalıkları, eklem tutulmaları, kulak, burun, boğaz hastalıkları, baş ağrısı, yüz felci kalp rahatsızlıklarına kadar birçok hastalığa neden olmaktadır.

Bu sebeple Üsküdar Siemens Klima Teknik Servisi iklimlendirme ve havalandırma sistemlerini  daha bilinçli kullanılmasını, filtre temizliği, bakımı, 6 ayda bir yani mevsim dönüşü bakım ve ayarı için teknik servislerini ihmal etmemeleri gerektiğini vurgulamaktadır.

Üsküdar Siemens Klima Teknik Servisinin verdiği hizmetler; Cihazınızın genel bakımını yapmak, iç ve dış ünite bakımlarını, gaz ölçümlerini yapmak, arıza tespiti, hava fitler temizliği, klima kart tamiri, klima montajı, klima takma ve sökme işlemi yapmak ve klima bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet 1 yıllık garanti altındadır.

Bizleri 7/24 arayabilirsiniz

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28